Yarın Geceye Kadar Elektrikli Araçlara Ücretsiz Hızlı Şarj Fırsatı!

0 Paylaşım

Türkiye’nin ilk ve en fazla hızlı şarj istasyonuna sahip elektrikli araç şarj istasyonu işletmecisi olan Eşarj, Cumhuriyet’in 100. yılını kutlama amacıyla, 3 gün boyunca tüm Eşarj şarj istasyonlarında ücretsiz şarj hizmeti sunmaktadır. İşte ayrıntılar:

Eşarj, 31 Ekim’e kadar tüm istasyonları ücretsiz hizmete açmış durumda! Türkiye’nin enerji dönüşümünü öncüleyen Eşarj, müşterilerine sektörde örnek teşkil eden deneyimler sunma konusunda adımlar atmaya devam ediyor. Elektrikli araç sahipleri, Cumhuriyet’in 100. yılını kutlama kampanyası kapsamında, tüm istasyonlarında ücretsiz şarj hizmetinden faydalanma fırsatına sahiptirler.

Cumhuriyet’in ilk 100 yılı geride kalırken, bu özel günü kendi müşterileri için unutulmaz kılmayı amaçlayan Eşarj, 29-30-31 Ekim tarihlerinde, hangi istasyonu kullanırsanız kullanın, tüm konumlarında ücretsiz şarj imkanını sunuyor. Ücretsiz şarj hizmetinden yararlanan elektrikli araç sahipleri, aynı zamanda yenilenebilir enerji kullanarak sürdürülebilir ulaşımı destekleyerek karbon emisyonlarını azaltmaya da katkı sağlamış oluyorlar.

Yeşil ve sürdürülebilir bir dünya için projeler geliştirmeye devam ettiklerini ifade eden Eşarj Genel Müdürü Barış Altınay, şunları söyledi:

“Türkiye’nin ilk elektrikli şarj operatörü olarak, şarj teknolojisindeki küresel yenilikleri sektöre tanıtarak ve ilklere imza atarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Yenilenebilir enerji dönüşümüne katkıda bulunurken, doğa dostu elektrikli araç kullanıcılarına en iyi müşteri deneyimini sunma konusunda çaba harcıyoruz. Dönem dönem çeşitli iş birlikleri ve kampanyalarla müşterilerimize sürprizler sunuyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında bu özel günü kutlama ve müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet sunma amacıyla özel bir kampanya başlattık. 3 gün boyunca tüm Eşarj istasyonları müşterilerimize ücretsiz olarak açık olacak. Tüm elektrikli araç kullanıcılarını Eşarj istasyonlarına bekliyoruz. Eşarj olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin kesintisiz ve konforlu yolculuk yapmaları için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir