“Xbox Game Pass Ekim 2023 Rüzgarı Devam Ediyor: Heyecan Verici Oyunlar ve Güncellemeler”

0 Paylaşım

Xbox Game Pass, Ekim 2023’te oyunculara bir dizi yeni oyun ve genişleme sunmaya devam ediyor. Bu ay, oyuncular çeşitli aktivitelerle meşgul olabilecekler. Xbox, oyuncuların beklentilerini karşılamak ve yeni deneyimler sunmak için bir dizi oyun ve güncelleme sunuyor.

Xbox Game Pass Ekim 2023 Yeni Oyunlar ve Güncellemeler

Ekim ayının başlarında Xbox Game Pass, oyunculara dikkat çekici oyunlar sunarak başladı, bunlardan biri “Like A Dragon: Ishin!” gibi. Oyuncular, Sakamoto Ryoma’nın kılıcını kuşanarak Kyoto’ya babasının katilini bulma, adını temize çıkarma ve onurunu geri kazanma amacıyla girdiği bu tarihi serüvende oyunculara eşlik edecekler.

Daha sonra, 19 Ekim’de F1 Manager 2023 oyunu oyunculara bir F1 takımının her yönünü yönetme fırsatı sunacak. Bu oyunla birlikte oyuncular, motorsporlarının en prestijli ödülü için yarışacaklar ve zafer ile mağlubiyet arasındaki farkı belirleyecekler.

24 Ekim’de uzun süredir beklenen şehir inşa oyunu Cities: Skylines II, PC Game Pass ile birlikte oyunculara sunulacak. Oyuncular, bir şehri sıfırdan inşa edip büyük bir metropol haline getirecekler.

Ayrıca, 26 Ekim’de Dead Space, Frog Detective: The Entire Mystery ve Mineko’s Night Market gibi farklı temalara sahip oyunlar da Xbox Game Pass’e katılacak. Her biri farklı bir hikaye ve oyun deneyimi sunarak oyuncuların ilgisini çekecek.

31 Ekim’de ise, Headbangers: Rhythm Royale ve Jusant gibi iki farklı oyun daha Xbox Game Pass kullanıcılarıyla buluşacak. Her biri oyunculara farklı deneyimler ve heyecanlar sunacaklar.

Xbox Game Pass Ekim 2023 Güncellemeler ve Genişlemeler EA Sports UFC 5, 24 Ekim’de EA Play erişim denemesiyle oyuncuların karşısına çıkacak ve oyuncular, bu dövüş oyununun yeni evrimini deneyimleyecekler.

Ayrıca, Xbox Game Pass Ultimate üyeleri için 75 günlük Crunchyroll Mega Fan ve Smite – Season of Celebration Pack gibi çeşitli avantajlar da sunulacak.

Ekim ayının sonunda, Gunfire Reborn, Kill It With Fire, Persona 5 Royal, Signalis ve Solasta Crown of the Magister gibi oyunlar Xbox Game Pass’ten ayrılacak, ancak oyuncular bu oyunlara veda etmeden önce indirimlerle satın alma fırsatına sahip olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir