Ücretsiz ve Kaliteli 5 Stok Fotoğraf Sitesi

0 Paylaşım

Blog sitelerinden dijital pazarlama çalışmalarına kadar birçok alanda stok fotoğrafların kullanılması yaygın bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ücretli stok fotoğraf servislerinin yanı sıra ücretsiz ve yüksek kaliteli fotoğrafları sunan web siteleri de mevcuttur. İşte kullanabileceğiniz 5 ücretsiz stok fotoğraf sitesi:

  1. Picjumbo
  • Picjumbo, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunan kullanımı kolay bir stok fotoğraf sitesidir. Ayrıca spor, gıda, restoran ve beslenme gibi farklı temalarda içeriklere de erişebilirsiniz.
  1. Unsplash
  • Unsplash, her gün 1 yeni ücretsiz stok fotoğraf ekler. Yüksek çözünürlükte indirilebilen bu fotoğraflar genellikle doğa, spor ve manzara içeriklidir.
  1. Gratisography
  • Gratisography, sanatçı ve web tasarımcısı Ryan McGuire tarafından oluşturulmuş bir platformdur. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birçok popüler görüntüyü içerir.
  1. Little Visuals
  • Little Visuals, diğer stok fotoğraf sitelerine göre daha küçük bir ölçekte elle seçilmiş yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunar. Haftalık olarak yedi yeni resmi zip dosyası olarak indirebilirsiniz, bu fırsatı kaçırmayın.
  1. Picography
  • Picography, profesyonel fotoğrafçılar tarafından sunulan rastgele çekilmiş fotoğrafların yer aldığı bir stok fotoğraf galerisidir. Sitede içerik araması yapılamaz, ancak görsel açıdan etkileyici fotoğraflar bulabilirsiniz.

Bu ücretsiz stok fotoğraf siteleri, içerik oluşturucular, tasarımcılar ve pazarlamacılar için değerli kaynaklar sunar. İhtiyacınıza uygun fotoğrafları bulmak ve kullanmak artık daha kolay.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir