Star Wars: Dark Forces Remaster Çıkış Tarihi Açıklandı!

0 Paylaşım

90’lı Yılların Klasik FPS Oyunu Star Wars: Dark Forces Remaster Çıkış Tarihini Açıkladı!

“Night Dive Studios, 90’ların ikonik FPS oyunu Star Wars: Dark Forces’un 28 Şubat’ta piyasaya sürülecek remaster sürümünü duyurdu. System Shock gibi klasik oyunları remaster yapmasıyla tanınan Night Dive, 1995 yapımı Star Wars oyununa 4K çözünürlük ve 120 fps’lik artırılmış kare hızıyla (PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC) yeni bir soluk getiriyor.

Şubat ayında yayınlanacak Star Wars: Dark Forces Remaster sürümünde yeni nesil birçok özellik bulunacak. Remaster sürümü ayrıca geliştirilmiş dokular, iyileştirilmiş aydınlatma ve modern oyun kumandaları için optimize edilmiş güncellenmiş kontroller içeriyor. Bu özellikler, jiroskop/hareket kontrolleri, gürültü geri bildirimi ve yeni bir silah tekerleği gibi platforma özgü özellikleri kapsıyor.”

Ek olarak, Star Wars: Dark Forces Remaster, ek oynanış zorlukları için bir dizi başarı/zafer sunuyor. Dark Forces’un hikayesi, Galaktik İmparatorluk’tan kaçarak Asi İttifakı’na katılan paralı asker Kyle Katarn’ın hikayesini anlatıyor. Görevi, İmparatorluğa sızmak ve onun Dark Trooper Project olarak bilinen gelişmiş stormtrooper ve savaş droidlerinden oluşan müthiş bir ordu kurma planlarını engellemek. Dark Forces, ilk Star Wars FPS oyunuydu ve o dönemde Doom’dan esinlenen göze çarpan oyunlardan biri olarak sevgiyle hatırlanıyor.

Dark Forces Remaster, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında 2024 yılının Şubat ayında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir